آموزش وردپرس
خانه / اخبار انجمن / همرکاب آشتی با طبیعت ، نشانی از پایداری همرکابان

همرکاب آشتی با طبیعت ، نشانی از پایداری همرکابان

همرکابان سبز همچنان در راستای ترویج فرهنگ همرکابی برای آشتی باطبیعت پایدار هستند. 

A (1)

صبح روز جمعه مورخ ۲۶ آبان ۱۳۹۶ گروه همرکابان محوری انجمن دوچرخه سواری آشتی (ادآ) به منظور آشتی با طبیعت و سلامت ، محور تفریحی و گردشگری ” بخش خاومیرآباد – تفرجگاههای جنگلی “بیلو و دره وران” را بصورت رفت و برگشت همرکاب شدند . در این برنامه ی همرکابی از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸:۳۰ بعدظهر ، همرکابان در همان طبیعت سبز و پایدار ، روز با ارزش خود را سپری نمودند و بار دیگر برای تامین سلامت “روح و روان و جسم” این رسم همرکابی را پاسداشتند. شایان ذکر است که همرکابان سبز انجمن دوچرخه سواری آشتی به ادای احترام جانباختگان حادثه ی زلزله ی ۲۱ آبان ” استان کرمانشاه ” ، در طبیعت سبز و جاودانه چند دقیقه سکوت کردند و یاد و خاطره ی آن قربانیان را گرامی داشتند.

برنامه های محوری همرکابان سبز یکی از اساسی ترین برنامه های فعال انجمن دوچرخه سواری آشتی بشمار می آید و در هر چهار فصل سال بصورت هفتگی در روزهای جمعه با مشارکت و همرکابی نوجوانان و بزرگسالان صورت خواهد گرفت . گروه همرکابان محوری انجمن دوچرخه سواری آشتی قرار است از سوم آذرماه سال جاری اولین بخش از سومین پروژه اردوهای محوری “همرکاب آشتی با طبیعت ” را برگزار نماید.

برنامه های محوری همرکاب آشتی با طبیعت ، همرکابان سبز را به مشارکت احیای جنگلها و طبیعت سبز فرا می خواند که با همرکابی سبزشان ، همرکاب “حفظ محیط زیست ” باشند و حفاظت از محیط زیست را نشانی از سلامت همگانی بدانند. در این مجموعه پروژه ی زمستانه که از سوم آذر الی ۱۵ اسفند ۹۶ آغاز می گردد ، همرکابان به فعالیت بذرکاری و خوراک به حیوانات و پرندگان خواهند پرداخت .

گروه همرکابان محوری انجمن دوچرخه سواری آشتی همیشه خود را به خادم طبیعت و رهنمود راه سلامت می داند که با ترغیب نوجوانان و پیشکسوتان توانسته باشد آنان را در پاسداری از زیست بوم  و سلامت با بهره وری از فرهنگ همرکابی سهیم بداند . ما معتقدیم که آشتی با طبیعت ازآن همه ست و همه باید در این راستا وظایف خود را با بدست آوردن ” سلامت و پایداری زندگی ” بشناسند و بدان احترام قائل شوند .

به روایت تصویر از اردوی محوری همرکابان سبز ادآ  

  • گروه همرکابان محوری انجمن دوچرخه سواری آشتی (ادآ)

همچنین ببینید

تا اطلاع ثانوی ثبت نام متوقف است.

به استحضار متقاضیان درخواست کننده کارت همرکابی سبز میرسانیم که صدور کارت همرکابی سبز تا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *