آموزش وردپرس
خانه / اخبار انجمن / برنامه های محوری “همرکاب جامعه ی سالم ” هم رنگ تابستان شد.

برنامه های محوری “همرکاب جامعه ی سالم ” هم رنگ تابستان شد.

اردوهای محوری “همرکاب جامعه ی سالم” فعالیتهای طبیعت گردی و آشتی با طبیعت را در گرمای تابستان ۹۶ تجربه می کند . 

A (3)

گروه همرکابان محوری انجمن دوچرخه سواری آشتی (ادآ) در یازدهمین برنامه ی محوری “همرکاب جامعه ی سالم ” که مورخ ۲۷ خرداد ۹۶ با همرکابی جمعی از همرکابان سبز این مجموعه برگزار شد ، محور فعالیتی ” مریوان تا تفرجگاه زیارتی و جنگلی روستای نچی ” را از توابع بخش خاومیرآباد را همرکاب شدند . در همین راستا که در روزهای پایانی فصل بهار قرار گرفته بود ، همرکابان سبز ادآ برای تامین سلامت خود مسافت ۴۵ کیلومتر را (بصورت رفت و برگست) با پیام ” همرکابم با تامین سلامت ” را همرکاب شدند. در همین راستا دبیر ارشد محوری گروه همرکابان محوری ادآ با تاکید بر فرهنگ همرکابی و تامین سلامت اظهار داشت که ” برنامه های همرکابی و محوری همرکابان سبز ” هر هفته بصورت خودجوش و داوطلبانه با همرکابی و آَشتی با طبیعت برگزار خواهد شد.

از طرفی دیگر در روزهای آغازین تابستان برابر با ۲ تیرماه ۹۶ ، دوازدهمین اردوی محوری ” همرکاب جامعه ی سالم ” با مشارکت جمعی از همرکابان سبز ، محور تفریحی و جنگلی تفرجگاه ” روستای سعد آباد – ساوا ” را از توابع بخش خاومیرآباد شهر مریوان به مسافت ۵۵ کیلومتر (رفت و برگشت) همرکاب شدند . در راستای این برنامه همرکابان سبز ادآ در فصل گرم و سوزناک تابستان بار دیگر با طبیعت زیبای دشت ها و کوهستانهای این مرز و بوم آشتی کردند و فرهنگ همرکابی و با هم بودن را نشانی از “تامین سلامت و زندگی پایدار ” برای عموم فراخواندند. گروه همرکابان محوری انجمن دوچرخه سواری آشتی (ادآ) در نظر داد که برنامه های محوری و فعالینی ” همرکاب جامعه ی سالم ” را با ایجاد برنامه های تفریحی و متنوع تا پایان تابستان سال جاری به انجام برساند و اردوها را در مسافت های طولانی با اسکاندهی چند روزه در مناطق تفریحی و بکر با مشارکت همرکابان سبز برگزار نماید .

اردوهای محوری و فعالیتی گروه همرکابان محوری ادآ در چندین دوره ی پیاپی و متوالی با مشارکت همرکابان سبز برگزار شده است . شایان ذکر است که برنامه های محوری و اردویی ادآ هر فصل بنابه شرایط مناسب آب و هوایی در یک بخش از مناطق های شهر مریوان برگزار می شود . و در نظر دارد که در این فصل زیبای تابستانی تمامی برنامه های محوری و گردشگری خود را در حومه ی روستاهای بخش شمال مرکزی و بخش سرشیو مریوان با همرکابی همرکابان سبز این مجموعه آغاز نماید .

به روایت تصویر از اردوهای محوری یازده و دوازده ” همرکاب جامعه ی سالم “

  • گروه همرکابان محوری انجمن دوچرخه سواری آشتی

همچنین ببینید

تا اطلاع ثانوی ثبت نام متوقف است.

به استحضار متقاضیان درخواست کننده کارت همرکابی سبز میرسانیم که صدور کارت همرکابی سبز تا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *