آموزش وردپرس
خانه / اخبار انجمن / اردوهای همرکابی و معرفی جاذبه های اکوتوریسم

اردوهای همرکابی و معرفی جاذبه های اکوتوریسم

مجموعه اردوهای گردشگری ” همرکاب جامعه ی سالم” فرصتی مناسب برای فرهنگ طبیعتگردی و جذب اکوتوریسم 

Ashti (15)

صبح روز جمعه برابر با 5 خرداد 1396 خورشیدی ، گروه همرکابان محوری انجمن دوچرخه سواری آشتی (ادآ) محور های شمالی و کوهستانی  دشت خاومیر آباد این شهرستان را همرکاب شدند . در راستای این برنامه با اشاره به موقعیت جغرافیایی ” پستی و بلندی ” آن کوهستانها با ارائه ی عکس و فیلم توسط گروه همرکابان محوری تهیه گردید. که محور کوهستانی شمال منطقه ی خاومیرآباد یکی از جذاب ترین مناطق بکر این شهرستان توسط انجمن دوچرخه سواری آشتی برای فصل آتی سال جاری (تابستان) عنوان و معرفی می شود . همرکابان علاقمند به فرهنگ همرکابی و طبیعتگردی می توانند در اردوهای محوری و گردشگری گروه همرکابان ادآ حضور بهم رسانند .

گروه همرکابان محوری ادآ اولین پروژه ی اردویی ” همرکاب جامعه ی سالم ” را با هدف طبیعتگردی گردی و شناسایی مناطق گردشگری و کوهستانی مناطق دشت خاومیرآباد در مورخ 6 فروردین 1396 آغاز نمود که در سر آغاز این اردو  از سوی دبیر گروه همرکابان محوری تصمیم به شناسایی و معرفی جاذبه های اکوتوریسم مناطق کوهستانی و محورهای خاکی دشت خاومیرآباد با بهره گیری از فرهنگ همرکابی گرفته شد . در همین راستا بعد از 2 ماه پیاپی از سال جاری با انجام 8 اردوی محوری توانسته شد که مناطق های سر سبز و گردشگری بخش شمالی و جنوبی دشت خاومیرآباد را با همرکابی و همت گروه همرکابان محوری ادآ فعالیت شود.

مجموعه اردوهای گردشگری ” همرکاب جامعه ی سالم ” تا پایان خردادماه سال جاری 96 بر روال مذکور ادامه خواهد یافت .  علاقمندان به فرهنگ همرکابی و طبیعت گردی با بهره گیری از فرهنگ دوچرخه سواری می توانند در اردوهای همرکابی حضور بهم رسانند . تمامی برنامه های همرکابی در روزهای تعظیلی جمعه برگزار خواهد شد . و هر هفته بصورت مجدد خبر و گزارش تصویری از مناطق و موقعیت برنامه های اردویی و همرکابی  توسط دبیرخانه توسعه و ترویج انجمن دوچرخه سواری آشتی در سایت رسمی ادآ به اجرا گذاشته می شود .

گزارش تصویری از اردوی 8 همرکاب جامعه سالم 

  • گروه همرکابان محوری انجمن دوچرخه سواری آشتی 

 

همچنین ببینید

گرامیداشت ششمین سالروز تاسیس خانواده همرکابان سبز GHF

بزرگداشت ششمین سالروز تاسیس خانواده همرکابان سبز GHF توسط همرکابان سبز آشتی (مریوان) برگزار گردید. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *