آموزش وردپرس
خانه / اخبار انجمن / هجدهمین اردوی محوری “همرکاب جامعه ی سالم”

هجدهمین اردوی محوری “همرکاب جامعه ی سالم”

همرکابان سبز ادآ اردوی ۱۸ محوری “همرکاب جامعه ی سالم ” را بار دیگر در منطقه ی تفریحی و کوهستانی بخش خاومیرآباد در گرمای سوزان تابستان تجربه نمود. 

9

صبح روز جمعه مورخ ۱۳ تیرماه ۱۳۹۶ گروه همرکابان محوری انجمن دوچرخه سواری آشتی محور تفریحی و سیاحتی بخش شمالی دشت خاومیرآباد را با همت همرکابان سبز ادآ در زیر فشار گرمای سوزان تابستانی همرکاب شدند و در همین راستا با گذر از روستاهای ” کولان ، بیلو ، نچی ، دره وران ، بناوچله ، محمده و سیف سفلی ” به منظور آشتی با طبیعت و تامین سلامت جسم و روان همرکابی خود را در آن گرمای مردادی تجربه نمودند و بار دیگر با همرکابیشان اعلام نمودند تا ” طبیعت زنده است ، زندگی پایدار است .” گروه همرکابان محوری انجمن دوچرخه سواری آشتی تابحال برای چندمین بار متوالی است که محورهای فعالیتی خود را در آن خطه ی سر سبز و مهربانی ” مناطق خاومیرآباد” تجربه خواهد کرد. و در آینده نیز همین خطه راهی سر سبز برای فعالیتهای محوری همرکابان سبز خواهد بود . اگر چندین بار در این محور گذری کرده باشیم ، ساختار و طبیعت آن مناطق جوری بنیاد شده است که بار دیگر جذب آن خواهید شد و به این منطقه گذر خواهید کرد. این دیار سر سبز منظره ای زیبا از دشت و کوهستانهای سر سبز است که پوشیده از درختان پر بار “بلوط کوهی”  می باشد و در دل آن جنگلگاه سرسبز و زیبا صدایی از نغمه ی پرندگان زیبا همچون پرنده ای بومی و اهل زاگروس بنام ” کبک کوهی ” به گوش فرا می رسد که حیات وحش آن “زاینده ی زاگروس” می باشد .

همرکابان محوری ادآ این گذرگاه سر سبز و دلنشین را همچون خانه و کاشانه ی خود دانسته و رسما فعالیتهای محوری و همرکابی خود را در آن محور بر اساس مجموعه برنامه های اردویی ” همرکاب جامعه ی سالم” برگزار می نمایند . شایان ذکر است که گروه همرکابان محوری انجمن دوچرخه سواری آشتی در نظر دارد که بیشتر فعالیتهای محوری ” همرکاب جامعه ی سالم ” را در محور بخش خاومیرآباد بدلیل داشتن شرایط تفرجگاهی و مناسب بودن آب و هوای آن مناطق برگزار نماید.

به روایت تصویر از اردوی ۱۸ محوری همرکاب جامعه ی سالم 

  • گروه همرکابان محوری انجمن دوچرخه سواری آشتی 

همچنین ببینید

تا اطلاع ثانوی ثبت نام متوقف است.

به استحضار متقاضیان درخواست کننده کارت همرکابی سبز میرسانیم که صدور کارت همرکابی سبز تا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *